ب مثل بازنشستگی . نقطه سر خط
هر پایانی آغازی ا ست نقطه سر خط
هرکجا سازی شنیدی ، شعر و آوازی شنیدی، از دلی رازی شنیدی ، یاد ما کن.

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1391

پروردگارا! به خاطر زمستان و برف زیبایت متشکریم. به خاطر تمام الطافت سپاسگزاریم. به خاطر حقانیتت ممنونیم چون اگر به ما فکر نمی‌‌کردی هیچ خزانی وجود نداشت که که پس از آن سبزی می‌باشد. در برف‌ها به وجدانیت خداوند متعال پی بردم و هزاران هزار بار شاکر تمام الطاف خداوندی شدم.

یکی از بهترین لذت‌ها در برف راه رفتن است. وقتی که برف‌ها در هم فشرده می‌شوند صدای خش‌خش می‌دهند. وقتی این صدا را می‌شنوی روح از

بدنت پرواز می‌کند و مانند پرنده‌ای سبکبال به همه جا سرک می‌کشد.

بارش برف زیبایی را خلق می‌کند که برایت همیشه تازگی و زیبای خاصی دارد. سپیدی برف روحت را جلا می‌دهد و ذهنت را باز می‌کند. در عین حالی که هوا بسیار سرد است اما به خاطر زیبایی‌های زمستان در وجودت احساس آنچنان گرمایی می‌کنی که بی‌نهایت است. روان‌شناسی رنگ‌ها در مورد رنگ سفید اعتقاد دارد که سفید نماد معصومیت و پاکی است و می‌تواند در انسان‌ها احساس فضای بیشتر به وجود آورد. وقتی رنگ لباس‌ها سفید است در وجودت احساس بهتری داری تمام غم‌ها و غصه‌هایت فراموش می‌شود با خودت حس می‌کنی تمام وجودت وسعت گرفته است. رنگ سفید نشانگر سرما، پاکیزگی و آرامش است و برای همین کادر پزشکی از رنگ سفید استفاده می‌کنندطبقه بندی:
ارسال توسط قیطاسی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار