X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
ب مثل بازنشستگی . نقطه سر خط
هر پایانی آغازی ا ست نقطه سر خط
هرکجا سازی شنیدی ، شعر و آوازی شنیدی، از دلی رازی شنیدی ، یاد ما کن.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 اسفند‌ماه سال 1391

خدایا از تو می خواهیم ما را در پناه خود جای ده و نگهدارمان باش. همواره راهنمای ما باش تا به سویت راه یابیم، زیرا آنکس که در پناه تو باشد به سلامت ماند، و آنکه تو راهنمایش باشی آگاه شود و آنکس که تو نزدیکش کنی بهره‌مند است.
ای آنکه گنجینه‌های رحمت بی انتهایش فنا پذیر نیست، ما را از رحمت واسعه‌ات برخوردار ساز، ای آنکه دیده‌ها تاب دیدن جمالش را ندارند، ما را به ملکوت خویش نزدیک فرما، ای آنکه شکوه شکوه مندان در برابرش کوچک گردد، بر ما آبرو عطا کن، ای آنکه همه رازها نزدش ظاهر و هویدا است ما را نزد خود رسوا مفرما.
پروردگارا به موهبت وجود و کرم بی حدت ما را از عطای اهل جود و کرم بی نیاز گردان و از وحشت و هراس آنکه خلق از ما بریدند ما را به عطا و احسان خود کفایت فرما تا آنکه ما به بذل و عطای تو به عطای احدی راغب نباشیم و با وجود انس با تو از فراغ احدی متحوش نشویم.
بار الها تقدیر و تدبیرت را به سود ما ونه به زیان ما بگردان و چاره اندیشی را در جهت صلاح ما قرار ده رو به ما آور و از ما رو برمگردان.
خدایا فتنه‌های روزگار را از ما دور کن و ما را از دام های شیطان و چنگال ستم حکمرانان در امان دار.
بار الها تنها به کمک نیروی تو می‌توان از خطرات در امان بود. پس در امانمان بدار و دستهای بخشنده به برکت عطایت می‌بخشند. پس به ما از فضل و کرمت عطا.
خداوندا، آنرا که دوست باشی هرگز از متارکه خلق زیان نبرد و آنکس را که تو انعام نمایی باکی از حرمان دیگران ندارد و آنرا که تو راهبر باشی کس نتواند گمراه کند، پس ما را در سایۀ عزّت خویش از اظهار حاجت نزد بندگانت منع فرما و به کرمت ما را از دیگران بی‌نیاز فرما و ما را در مسیر حق راهنمایی کن.
بار الها سلامت دلهای مان را در عظمتت قرار ده، (اوقات ) و فراغت بدن ما را به کار شکر نعمت و سپاسگذاری خود بدار ، و طلاقت زبان و نطق و بیان ما را به وصف نعم و احسان خویش گویا گردان.
طبقه بندی:
ارسال توسط قیطاسی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار